x Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Informacja o cookies



Temat: Alergie

Grupa: „uczulenie na antybiotyk

uczulenie na antybiotyk

Założyciel: SmellyCat
Ilość członków: 2
Data utworzenia: 19.04.2011
Typ grupy: Publiczna
Opis: zdarzyło sie Wam? jak sobie poradziliście?

WĄTEK: wysypka po antybiotyku

« < 1 > » 

SmellyCat
SmellyCat Użytkownik

Postów: 6
Dołączył: 30.03.2011

Wysłany: 19.04.2011 13:12 #1 [zwiń komentarz]

Mi sie wlasnie niestety przytrafilo. cala twarz mialam w czerownych plamach po zazyciu antybiotyku na angine. wzielam musujace wapno i troche pomoglo.

Czy ten post był dla Ciebie pomocny? TakNie 0 Dodaj komentarz

niemcy137
niemcy137 Użytkownik

Postów: 12
Dołączył: 29.11.2010

Wysłany: 19.04.2011 14:32 #2 [zwiń komentarz]

oj! warto chyba pod kontrolą lekarza przerwać kurację. a może to nie po tym? koniecznie idź do specjalisty, dl amnie to dziwne

Czy ten post był dla Ciebie pomocny? TakNie 0 Dodaj komentarz

jola
jola Użytkownik

Postów: 30
Dołączył: 16.09.2011

Wysłany: 06.11.2011 00:04 #3 [zwiń komentarz]

Niezbędna jest zmiana antybiotyku i to nie tylko preparatu, ale całej grupy leków.

Czy ten post był dla Ciebie pomocny? TakNie 0 Dodaj komentarz

ZdroweKobiety
ZdroweKobiety Użytkownik

Postów: 4
Dołączył: 21.04.2013

Wysłany: 21.04.2013 23:18 #4 [zwiń komentarz]

W takim przypadku należy skontaktować sie z lekarzem. Aby przyspieszyć gojenie się wysypki wskazana będzie kąpiel w solach z Morza Martwego. Jednak to nie usunie przyczyny. Niestey antybiotyki mają wiel skutków ubocznych :(

Czy ten post był dla Ciebie pomocny? TakNie 0 Dodaj komentarz

« < 1 > » 

Wpisz odpowiedź:

Wyślij odpowiedź

Członkowie grupy (2)

Zobacz wszystkich